Необроблена деревина – це один з популярних лотів, який має серйозний попит серед користувачів, зареєстрованих в системі ProZorro.

Варто розуміти, що перед тим як купувати ліс-кругляк, потрібно попередньо добре обдумати цей процес, щоб в кінці не пожаліти про невдало зроблений вибір. Все це більш детально розписано за посиланням www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/auktsyon-lesa-v-elektronnoj-systeme-prozorroprodazhy. Інформація знаходиться у вільному доступі й отримати доступ до неї має будь-хто.

На що потрібно звертати увагу

Весь процес починається з того, що учасникам потрібно знайти електронний майданчик. Зареєструватися в системі ProZorro. Sale неможливо, бо дана система має зовсім інше завдання. Водночас, в учасників є реальна можливість обрати якісний та перевірений майданчик, що пройшов акредитацію та якому можна довіряти.

Sale.uub.com.ua – це сайт української універсальної біржі, на якому може зареєструватися будь-хто. Це можуть бути як фізичні так і юридичні особи. Основне завдання учасника – це попередньо ознайомитися зі всіма умовами. Важливо пам’ятати, що на версії сайту uub.com.ua аукціонів вже немає і звідти можна лише перейти на sale-версію.

Що стосується важливих моментів при пошуку лісу-кругляка, які потрібно брати до уваги, то це:

  • Об’єм – потрібно чітко розуміти, який саме об’єм лісу вам потрібен і чи буде вам його достатньо з врахуванням того, що він буде проходити процес обробки;
  • Якість – до того, як брати участь в аукціон варто впевнитися в тому, що ви обрали саме ту породу лісу, що вам потрібно. Більш того, варто звертати увагу ще й на те, в яких умовах зберігалась деревина та в яких напрямах її можна буде використовуватися;
  • Час – мова йде про те, коли сам був заготовлений ліс-кругляк та скільки він пробуває уже в зрубаному стані. Це досить важливий момент і дуже часто він помилково не береться до уваги.

Популярність лісу-кругляка в системі ProZorro не є даремною. Вона говорить про те, що на подібну продукцію є дуже серйозний попит. Тому, в процесі вибору подібної сировини потрібно підходити максимально відповідально з врахуванням навіть тих моментів, що з самого початку не здаються такими важливими.

Тим паче, в умовах сучасного розвитку інтернет-технологій в кожного є можливість отримати консультації та знайти всю відповідну інформації з цього приводу в інтернеті.