Як відомо, з 1 лютого 2020 року у дію прийшов закон Кабінету міністрів України про продаж лісу-кругляку, який здійснюється за допомогою використання сервісів Української універсальної біржі. Не могла обійтися справа і без прийнятої трохи раніше постанови #1178 про реалізацію заготовленої деревини від 4 грудня 2019 року, згідно якої великі лісокористувачі зобов’язуються здійснювати продаж/купівлю через публічні аукціони Prozorro.Sale. Варто зазначити, що перші електронні торги пройшли на диво успішно. Новий формат продажів дозволяє усім, хто бажає швидко здійснити купівлю або продаж великих партій лісу-кругляку у Києві та Київській області.

Купівля лісу-кругляку у Кагарлику, Ржищеві та Броварах — sale.uub.com.ua

Продаж необробленої деревини відбувається поки що лише на офіційних платформах Prozorro.Sale у якості експериментального проєкту. Нові правила реалізації сировини вказують на презентацію великими лісозаготівельними організаціями продукції, загальна вартість якої становить від десяти мільйонів гривень за рік. Для продажу необхідно щонайменше 25% від заготовлених попередньо лісоматеріалів. Якщо знаходитесь у пошуку оголошень з продажів лісу-кругляку сухостою у Києві та Київській області, зверніть увагу на послуги онлайн-майданчику sale.uub.com.ua. Зручна форма використання платформи дозволить вам швидко знайти потрібний аукціон. Якщо шукаєте конкретний аукціон, введіть потрібний регіон, назву замовника, бюджет, статус або тип аукціону. Всі торги зберігаються у системі Prozorro.Sale.

Доступність та швидкість сервісів Української універсальної біржі дасть змогу зробити ринок продажу необробленої деревини доступним широкому колу користувачів, та більш прозорим. Електронна система обліку зможе перекрити тіньові ринки та зробити нарешті реальним можливість гри за правилами. Якщо вам необхідно купити ліс-кругляк у Києві чи Київські області, обов’язково скористайтеся платформою Української універсальної біржі. Так ви гарантуєте чесність і прозорість ваших домовленостей. Зазначимо, що під час проведення угоди відсутні посередники, все відбувається лише між продавцем і тим, хто купує.

Серед областей-лідерів з продажу лісу-кругляку знаходяться Київська, Житомирська, Черкаська і Волинська області. Реєструйтесь швидше — додайте вашу областьу список переможців!

Купівля лісу-кругляку у Києві та Київській області — корисні контакти

Здійснення купівлі-продажу лісу-кругляку потребує постійної технічної підтримки, адже у користувачів завжди знайдеться ціла купа запитань, які ми, як провідні спеціалісти, не можемо ігнорувати.

За посиланням https://sale.uub.com.ua/news/kupyty-lis-kruglyak-u-kyqivsqkij-oblasti-na-aukcionah-prozorro-sale ви можете здійснити реєстрацію на УУБ, в тому числі на одному з її сервісів — Позорро. Продаж. Тут ви також знайдете багато корисної інформації.

Зв’язатись з нами ви також можете декількома іншими способами:

  • за телефоном (044) 221 32 33. Наш консультант радо відповість на всі питання, що турбують вас;
  • електронна пошта sale@uub.com.ua. Напишіть, якщо бажаєте дізнатися актуальну інформацію про купівлю-продаж лісу-кругляку;

Telegram-бот. Отримуйте сповіщення про новинки, долучившись до нашого каналу у мережі Телеграм та підключіть бота.

Ви також можете знайти Українську універсальну біржу у мережах Youtube, Facebook, Viber. Наші експерти, що мають багаторічний досвід, зможуть надати вам кваліфіковану юридичну допомогу, а також вирішити питання, які виникають у ході проведення угоди та участі у торгах. Наші клієнти — наше майбутнє.